O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil topganining 32 yilligi munosabati bilan “Yangi hayot uchun, Yangi O‘zbekiston uchun!” shiori ostida “O‘zkimyosanoat” AJ tarmoq korxonalari ishtirokida bayram tadbiri o‘tkazildi
Bayram dasturi ZOOM platformasi orqali o‘tkazilib, unda barcha kimyo sanoati korxonalari o‘zlarining vatan himoyachilari kuniga tayyorlagan chiqishlari bilan ishtirok etdilar.
“Farg‘onaazot” aksiyadorlik jamiyatidan tadbirda Farg‘ona viloyati Sharqiy harbiy okrugi hamda O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiya qo‘riqlash boshqarmasi alohida batalioni xodimlari, korxona yoshlari va jamoat tashkilotlari o‘zlarining Vatan to‘g‘risidagi she’r va qo‘shiqlari bilan qatnashdilar.

В АО «Узкимёсаноат» состоялось праздничное мероприятие с участием отраслевых предприятий по случаю 32-й годовщины создания Вооружённых Сил Республики Узбекистан под девизом «За новую жизнь, за новый Узбекистан!»
Праздничная программа прошла через платформу ZOOM, в которой приняли участие все предприятия химической промышленности с выступлениями, подготовленными к Дню защитника Отечества.
От акционерного общества "Farg‘onaazot" в мероприятии приняли участие сотрудники Восточного военного округа Ферганской области и отдельного батальона управления охраны Национальной гвардии Республики Узбекистан, молодежь предприятия и общественные организации со своими стихами и песнями о Родине.